Strona główna > Wiadomości

Bydgoszcz: Sport zamiast narkotyków

Opublikowany 8 października 2018

Bydgoscy aktywiści Pracy Polskiej wyruszyli w ostatnią niedzielę "na miasto", by przeprowadzić akcję informacyjną na temat szkodliwości zażywania narkotyków i pokazującą wyższość uprawiania sportu nad tego typu używkami. W tym celu rozprowadzono ponad tysiąc ulotek informacyjnych oraz plakato-vlepki formatu A5 na ulicach Bydgoszczy.

Akcja jest elementem ogólnopolskiej kampanii społecznej Pracy Polskiej mającej na celu promocję trzeźwości umysłu i hartu ducha wśród młodzieży, która jest szczególnie narażona na wpadnięcie w narkotykową pułapkę. Pragniemy aby młodzi polscy pracownicy byli silnymi i aktywnymi ludźmi, zdolnymi do samodzielnego myślenia, a nie odurzonymi ludzkimi wrakami, które jedyne o czym myślą to narkotykowe fantanzje i kolejna okazja do zażycia różnego rodzaju substancji.

Tylko twarda postawa względem narkotyków, połączona z proponowaniem alternatywy w postaci m.in. sportu, może uratować polską młodzież przed losem biernej masy, której niezadowolenie można spacyfikować za pomocą używek i szkodliwej dla organizmu "zabawy".  

Sport zamiast narkotyków!

bdg11
bdg12
bd10