Strona główna > Projekty

Konferencja „Naród i Ojczyzna: u progu nowego dziesięciolecia” we Wrocławiu

Opublikowany 8 października 2019

Łamiemy schematy! Od początku istnienia Pracy Polskiej idziemy pod prąd: bylejakości, ignorancji w sprawach kluczowych, wobec utartych schematów ideowych, a także przeciw przetartej do bólu ścieżce organizacji aktywizmu.

Tym razem panujące trendy i troska o rozwój idei pracopolskiej, mającej jak najlepiej służyć interesom narodowym oraz Polsce, popycha nas do wyraźnego wskazania gdzie leży potencjał potrzebny do odrodzenia idei narodowych i socjalnych. W naszej ocenie ten potencjał rewolucji nie znajduje swojej emanacji 11 listopada w Warszawie, ale w porzuconej i zapomnianej Polsce regionalnej.

Polsce, która nie jest reprezentowana w debacie publicznej, a która nie ma czasu, pracując za żenujące wynagrodzenia w ogromnym wymiarze godzin, chodzić na rocznicowe pochody.

To właśnie ku tym milionom pracujących Polaków, stanowiących siłę i trzon narodu polskiego, chcemy zwrócić swoją i Państwa uwagę 10 listopada na konferencji we Wrocławiu pod hasłem „Naród i Ojczyzna: u progu nowego dziesięciolecia", na której wystąpią:

  • Maria Pilarczyk – „Burza w szklance wody – czy warto mieć zdanie na każdy temat?”
  • Michał Stefaniak – „Czym jest naród? Pojęcie, istota i specyfika”
  • Krystian Jachacy – „Dlaczego liberalizm jest zgubą dla Polaków?”
  • oraz na koniec zaaranżujemy dyskusję zgromadzonych uczestników na temat: „Jak wprowadzać nasze idee w życie?”

Widzimy się 10 listopada we Wrocławiu o 12:00. Zgłoszenia uczestnictwa w konferencji prosimy kierować na adres mailowy: kontakt@pracapolska.org.pl lub poprzez naszą stonę na Facebooku.

Wydarzenie na FB

Do zobaczenia!