Strona główna > Wiadomości

Lublin: relacja z „Polska dla Polek”[FOTO]

Opublikowany 3 czerwca 2018

W ostatnią sobotę, 2 czerwca, odbyła się kolejna edycja seminarium "Polska dla Polek". Tym razem "PdP" zawitało do Lublina gdzie, przy wsparciu lokalnych aktywistów oraz patronów, udało nam się wspólnie zorganizować bardzo udane wydarzenie. Seminiarium rozpoczęliśmy tradycyjnie prelekcją poruszającą tematyką narodową i kobiecą w wykonaniu naszej aktywistki Marii Pilarczyk. Następnie odbyły się zajęcia z tajskiego boksu, a także krav magi, które prowadzili lubelscy trenerzy – Zbigniew Wyrzykowski i Paweł Latało. Uczestniczki mogły zapoznać się lub odświeżyć podstawy tajskiego sportu narodowego, a także od bardzo praktycznej i przystępnej strony przećwiczyć elementy krav magi, połączone z jej prawnym zastosowaniem w samoobronie.

Po zajęciach i wręczeniu podziękowań dla naszych patronów, którzy mocno wspierali wydarzenie ze studia tatuażu Valhalla, gospodarzy sali K1 Fighing Center, a także dla trenerów, udaliśmy się na integracje, która odbyła się w centrum Lublina. Wykorzystaliśmy również okazje turystyczną i wraz z uczestniczkami zwiedziliśmy miejską starówkę Lublina, która pomimo wielu remontów, jest piękną wizytówką stolicy Lubelszczyzny

Już teraz chcielibyśmy zaprosić przedstawicielki płci pięknej na kolejne "Polska dla Polek", które odbędzie się w pewnym mieście wojewódzkim w październiku. Znów będzie sportowo, narodowo i sympatycznie!