Strona główna > Wiadomości

Narodowe Święto Pracy! [KAMPANIA]

Opublikowany 19 kwietnia 2021

Narodowe Święto Pracy to jedna z najważniejszych dat w pracopolskim kalendarzu. Jako ruch narodowo-społeczny, ze szczególną uwagą podchodzimy do 1 maja, święta pracującej większości Polek i Polaków. Wartość pracy, zarówno tej zawodowej, jak i społecznej, jest we współczesnej Polsce wyjątkowo niedoceniana i lekceważona. Obserwując nasze społeczeństwo, a także analizując dane statystyczne, można jasno stwierdzić, że brak w nim solidarności narodowej i pracowniczej. Na różnych polach naszego życia coraz częściej triumfuje indywidualistyczny liberalizm, który jak niszczycielska fala wymywa resztki wspólnotowości i w konsekwencji usypia walkę o swoje interesy wśród polskich pracowników. Aby to zmienić, potrzeba silnego ruchu narodowo-społecznego, który wytrwale budujemy właśnie na takich fundamentach jak Narodowe Święto Pracy!   

W tym roku, ze względu na funkcjonowanie w ramach radykalnych restrykcji sanitarnych zarządzonych przez władze, skupiamy się na promocji zasadniczych postulatów społeczno-ekonomicznych, które realnie mogą poprawić byt aktywnych pracujących i przyczynić się do realizacji naszego ideału – Polski Pracy. Cztery postulaty, na które chcielibyśmy zwrócić uwagę naszych rodaków to:

Chcesz się zaangażować w naszą kampanię? Świetnie! Możesz wesprzeć nasze działania wokół 1 maja na kilka skutecznych sposobów:

1. Masz konto na Facebooku? Ustaw naszą nakładkęNakładka FB

2. Chcesz promować takie treści w swojej okolicy? Zamów bezpłatnie samoprzylepne plakaty A4 poprzez naszego maila: kontakt@pracapolska.org.pl

3. Udostępnij ten wpis swoim znajomym!

Wzór plakatu: