Strona główna > Projekty

Polska dla Polek – Seminarium Sportów Walki w Warszawie

Opublikowany 10 lutego 2018

Już 10 marca w warszawskim Fight Club Fanga odbędzie się seminarium sztuk walki. Organizujemy je pod hasłem "Polska dla Polek". Jest ono wyrazem sprzeciwu wobec przemocy domowej jak i przemilczanej przemocy imigrantów. Jako Polki mamy prawo czuć się bezpiecznie we własnym kraju! Poprzez wspólne trenowanie chcemy także podkreślić korzyści płynące z uprawiania sportu, a także życia wolnego od uzależnień.

Seminarium rozpocznie się o godzinie 11:30 powitaniem uczestniczek i krótką prelekcją na temat współczesnych wyzwań, przed którymi stoimy jako kobiety. Następnie odbędą się kolejno dwa treningi prowadzone przez profesjonalnych trenerów, trening boksu i K1 na dwóch poziomach zaawansowania. Na zakończenie udamy się na wspólną integrację, żeby jeszcze bardziej zacieśnić więzi.

Na co dzień nie masz do czynienia ze sportem i boisz się, że nie dasz rady? Nie martw się, indywidualnie dostosujemy temppo do Twoich możliwości. Trenujesz sztuki walki? Cudownie, na pewno nie będziesz się nudzić, dla bardziej zaawansowanych uczestniczek też coś mamy!

Widzimy się 10 marca w Warszawie! Pamiętajmy, że pragnąc silniejszej roli nacjonalizmu w Polsce, same musimy takie się stać – również fizycznie!

Harmonogram:
11:30 – Powitanie uczestniczek
11:45 – Prelekcja "Kobiece wyzwania współczesności"
12:30 – Trening Boks – początkujące / zaawansowane
14:00 – Trening K1 – początkujące / zaawansowane
16:30 – Integracja

Wejściówka: 30zł – dostępna na miejscu lub przez:
kontakt@pracapolska.org.pl

Polecamy nasz tekst nt. idei seminarium:

TEKST