Strona główna > Wiadomości

Zjazd Pracy Polskiej w Łodzi

Opublikowany 27 lipca 2021

W niedzielę 25 lipca w Łodzi miał miejsce zjazd krajowy Pracy Polskiej. Jego głównym celem było powołanie stowarzyszenia, którego zarejestrowanie będzie kolejnym milowym krokiem w rozwoju naszej Organizacji i elementem profesjonalizacji naszych działań, jak również stworzeniem nowych możliwości wspierania finansowego pracopolskiego aktywizmu przez sympatyków. W ramach procesu rejestracji wyłoniliśmy Zarząd PP, a także przyjęliśmy statut. W skład powstałego Zarządu wchodzą:

 

Krystian Jachacy, Sekretarz Główny,

Mariusz Abramczyk, Skarbnik

Paweł Siwak, Członek Zarządu

Maria Pilarczyk, Członek Zarządu

Arman Gevorgyan, Członek Zarządu

 

Nowy Zarząd został zobowiązany do działań zmierzających do pobudzania aktywizmu oraz rozwijania naszych projektów – Wersji Roboczej, Biblioteki Pracy Polskiej, Akcji Socjalnej. Już w najbliższym czasie zobaczymy efekty podjętych działań, ze szczególnym naciskiem na kwestie masowej imigracji i antykapitalizmu, ale także popularyzacji dorobku myśli narodowo-społecznej, jak również rozwinięcia naszego autorskiego programu ideologicznego na dziś i jutro.

Od 2017 roku, mimo wielu trudności, rozstań, ataków tak ze strony systemowej, jak i rzekomo antysystemowej, tak lewackiej, jak i „kolegów” z tej narodowej, cały czas działamy i rozwijamy się, tworząc kolejne projekty, zdobywając nowe kontakty, tworząc komórki w kolejnych miastach, tak w Polsce, jak i za granicą, czyli po prostu robimy swoje. Nasz cel jest wciąż jasny: kompleksowe budowanie sprawnego i ideowego ruchu narodowo-społecznego w Polsce. Każdy działacz lub struktura, która podziela nasze poglądy i założenia, jest naszym potencjalnym sojusznikiem w tym trudzie, niezależnie od historycznych podziałów, które w XXI wieku nie mają znaczenia.