Strona główna > Artykuły

Dlaczego Praca Polska?

Opublikowany 16 października 2018

Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego Praca Polska jest potrzebna? Czemu zwyczajnie nie zasilić innych organizacji? Na polskim podwórku jest sporo organizacji oraz grup nacjonalistycznych. Dlaczego w takim wypadku Praca Polska?

Polski nacjonalizm dzieli się na dwie grupy. Systemowy oraz antysystemowy. Systemowy nacjonalizm to w skrócie organizacje i grupy, które przyjmując zasady systemu zwanego III RP, przyjmują jego zasady gry. Takimi organizacjami są np. MW, ONR oraz RN. Druga grupa antysytemowych nacjonalistów to swoista "liga wyklęta". Zbyt radykalni by działać w pierwszej lidze, etnonacjonaliści, radykałowie pokroju NOP czy właśnie takie organizacje jak Praca Polska! Czemu PP znajduje się w tej grupie?

Bo nikt z nas nie chce bawić się w pudrowane zmiany systemowe. Dla nas system zwany III RP to zwyczajnie kłamstwo. Kłamstwo mające dawać pozorne poczucie bezpieczeństwa i wolności. Prawda jest jednak taka, że państwo w formie obecnej to ogromna maszynka wyzysku obywateli, którzy zostali sprowadzeni do taniej siły roboczej dla zachodnich sił finansowych.

Praca Polska prowadzi w osamotnieniu walkę o najbardziej zapomnianą grupę społeczną w Polsce. Walczymy o wyzyskiwanych ludzi, którzy każdego dnia padają ofiarą jak nie chciwego pracodawcy, to okrutnego systemu niewolniczego. Walczymy tu i teraz wzmacniając samoświadomość wykorzystywanych mas. Stawiamy na mozolna oddolną samoorganizację.

 Praktycznie żadna inna organizacja o profilu narodowym, na tak szeroko zakrojoną skalę, nie prowadzi podobnej działalności. Oczywiście inne grupy również podejmują ten temat jednak nie jest to główny cel ich działalności. Z ogromną szkodą dla nas wszystkich.

Nacjonalizm, by kiedykolwiek wyjść z bagna, w którym tkwi musi dotrzeć do normalnego człowieka. Człowieka-ofiary dzisiejszego systemu. Człowieka którego nie interesują cytaty Jungera czy walka o czystość rasy. Nacjonalizm musi dotrzeć do obywatela bojącego się jutra, martwiącego się o to czy bedzie miał za co utrzymać rodzinę. I do takich ludzi wychodzi PP!

Jak bardzo jest to potrzebne niech pokaże nam nasza konkurencja pokroju Ruchu Narodowego. Twór ten jest już tylko i wyłącznie narzędziem pewnej grupy finansowej i walczy o jej interes. Slogany o solidaryzmie narodowym to jedynie mrzonka dla biednej "hołoty".

 Zresztą pamiętajmy że inne partie i ich politycy też dbają tylko i wyłącznie o grupę najlepiej płacącą czyli wszelkiej maści korporacje, zachodnie lobby oraz lokalnych pracodawców bojących sie "roszczeniowych" niewolników, ups, chciałem napisać pracowników. Dlatego szeregi Pracy Polskiej rosną i będą rosnąć., bo tego wymaga od nas przeznaczenie tego narodu. Nasz naród chyli się ku upadkowi i tylko oddolna, szczera antykapitalistyczna siła może go uratować.

Chcemy wierzyć, że tą siła będziemy MY! Polsce, Polakom potrzebna jest taka właśnie narodowa alternatywa.

Podczas ostatniej kampanii PP dostrzegliśmy w Radomiu bardzo ciekawe reakcje na ulotki z podstawowymi prawami pracownika. Pracodawcy, przedsiębiorcy dostawali ataku alergii i agresji na widok naszych materiałów. Jak ktoś ma czelność propagować przepisy prawa pracy?! Przecież to jest atak na biednych, litościwych herosów naszej gospodarki! Takie reakcje to nie jest nic śmiesznego. W Polsce istnieje ogrom grup, organizacji walczących o prawa "pracodawców", przedsiębiorców oraz zagranicznych korporacji. Każda organizacja próbująca bronić praw pracowniczych jest przez nich traktowana jako grupa wywrotowa. Dlatego Polaku pamiętaj. Praca Polska dzień i noc przygotowuje się do wielkiego dzieła mobilizacji takich jak Ty! Ludzi pracy poszkodowanych przez obecny system wyzysku! Bądź gotów! Przyjdziemy po Ciebie!

Patryk Przyjemski,

Praca Polska Radom