Strona główna > Wydarzenia

Polska dla Polek – Seminarium Sportów Walki w Lublinie

Opublikowany 2 maja 2018

Już 2 czerwca w lubelskim K1 Training Center odbędzie się kolejne seminarium sportów walki z serii "Polska dla Polek". Jest ono wyrazem sprzeciwu wobec przemocy domowej jak i przemilczanej przemocy ze strony imigrantów spoza Europy. Jako Polki mamy prawo czuć się bezpiecznie we własnym kraju! Poprzez wspólne trenowanie chcemy także podkreślić korzyści płynące z uprawiania sportu, a także życia wolnego od uzależnień. Jesteśmy zwolennikami ruchu Straight Edge -życia wolnego od nałogów. 

Seminarium rozpocznie się o godzinie 11:00 powitaniem uczestniczek i prelekcją na temat współczesnych wyzwań, przed którymi stoimy jako kobiety. Następnie odbędą się kolejno dwa treningi prowadzone przez profesjonalnych trenerów, trening tajskiego boksu i krav magi na dwóch poziomach zaawansowania. Na zakończenie udamy się na wspólną integrację, żeby jeszcze bardziej zacieśnić więzi.

Na co dzień nie masz do czynienia ze sportem i boisz się, że nie dasz rady? Nie martw się, indywidualnie dostosujemy tempo do Twoich możliwości. Trenujesz sztuki walki? Cudownie, na pewno nie będziesz się nudzić, dla bardziej zaawansowanych uczestniczek też coś mamy! 

Widzimy się 2 czerwca w Lublinie! Pamiętajmy, że pragnąc silniejszej roli nacjonalizmu w Polsce, same musimy takie się stać – również fizycznie!

 

Harmonogram:

11:00 – Powitanie uczestniczek

11:10 – Prelekcja "Kobiece wyzwania współczesności" / Maria Pilarczyk

12:00 – Trening Muay Thai – początkujące i zaawansowane / Zbigniew Wyrzykowski

13:30 – Trening Krav Maga – początkujące i zaawansowane / Paweł Latało

15:00 – Integracja

 

Wejściówka: 20zł – dostępna na miejscu lub przez:

kontakt@pracapolska.org.pl

Wydarzenie na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/212099716060020/

 

Polecamy nasz tekst nt. idei naszych seminarium:

https://pracapolska.org.pl/?p=508