Strona główna > Wydarzenia

Warszawa: Relacja z seminarium „Polska dla Polek”

Opublikowany 11 marca 2018

W sobotę, 10 marca w warszawskim Klubie Fanga odbył się organizowany wspólnie przez Klub i Pracę Polską seminarium sportów walki dla kobiet pod hasłem "Polska dla Polek". Na początku uczestniczki wysłuchały prelekcji Marii Pilarczyk, aktywistki Pracy Polskiej, która przedstawiła nacjonalistyczne stanowisko nt. przemocy wobec kobiet zarówno ze strony kolorowych imigrantów, jak również rdzennych Polaków. Nacjonalistka zreferowała również manifest "Współczesne Wyzwania Kobiecości", który można znaleźć na naszej stronie internetowej. 

W części czysto sportowej uczestniczki z dużym zaangażowaniem brały udział w ćwiczeniach z podstaw Boksu oraz K1. Z dużym zapałem ćwiczyły postawę, ciosy proste, a także podstawowe kopnięcia z K1. Zajęcia, które prowadzili trenerzy Fangi, były prowadzone z dużą uwagą prowadzących i wzbudziły u naszych Pań poczucie dobrze spędzonego czasu.

Integracja, który odbyła się w pobliskiej restauracji przebiegała na wysokim poziomie kulturalnym i była pod znakiem Straight Edge. Dziękujemy patronom wydarzenia z portalu Autonom.pl, a także turnieju First to Fight, a w szczególności Fight Clubowi Fanga za gościnę i współpracę w organizacji pierwszego typu wydarzenia organizowanego przez środowiska nacjonalistyczne. Widzimy się za rok!

Polecamy także materiał filmowy zrealizowany przez Takt.TV: