Strona główna > Wydarzenia

Zamów plakaty o masowej imigracji!

Opublikowany 21 października 2020

Pandemia COVID-19 odbiła się nie tylko na zdrowiu i psychice Polek i Polaków, ale także sparaliżowała wiele dziedzin naszej gospodarki. Już teraz możemy się przekonać na własnej skórze, że czekają nas problemy ekonomiczne, których koszty jak zwykle są zrzucane przez kapitał na plecy pracujących. Bezrobocie, zaniżanie płac i groźba trwałej biedy – to zjawiska, które powróciły do głów milionów naszych rodaków. Czy przedsiębiorcy, w okresie narzucania cięć kosztów, przyjmą do pracy Polaków czy imigrantów? Odpowiedź jest jasna – tańszych imigrantów, którzy są od nich dodatkowo uzależnieni brakiem zakorzenienia w obcym kraju, systemem pozwoleń na pracę i wieloma innymi aspektami migracji! 

W ramach kampanii informacyjnej, której celem jest uświadomienie masowości zjawiska imigracji, szczególnie wobec narastających problemów gospodarczych, przygotowaliśmy serię infografik oraz dostępne dla chętnych samoprzylepne plakaty A5 do kolportażu. Zachęcamy także do udostępniania w mediach społecznościowych! 

Jesteś zainteresowany kolportażem samoprzylepnych plakatów kampanii w swojej okolicy? Napisz do nas na kontakt@pracapolska.org.pl i wyślemy je do Ciebie bezpłatnie!